Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Máme mistra Prahy v uzlování

Ani v zimě mladí hasiči nezahálejí a trénují v tělocvičně ZŠ Bronzová. Zlepšují si fyzickou kondici a svoji zručnost při vázání uzlů. A že měli natrénováno, předvedli na závodech poháru Zimního uzlování v kategoriích přípravka, mladší, starší a dorost. Nervozita byla veliká a tak dorostenci a mladší děti skončili na 4. místě, přípravce se vedlo a obsadila 1. místo. V jednotlivcích vyuzloval v přípravce 3. místo Jirka Zloch, v mladších dětech obsadil 2. místo Matěj Berezněv a mistrem v Praze se stal Honzík Kalbáč. Teď už nás čeká jarní příprava na hru Plamen a Podlipanskou ligu v požárních útocích.
SDH Třebonice vás zve na každoroční pálení čarodějnic se soutěží masek o ceny – 30. dubna od 19.00 u hořejší hasičárny. Příznivce požárního sportu zveme na první závod sezony – Memoriál Vl. Nového a M. Bubníka v požárních útocích se koná 2. 5. od 15.00 hodin ve sportovním areálu v Třebonicích.