Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Mistryně ze Stodůlek

O víkendu 13. a 14. dubna proběhlo v hale BA Sparta Mistrovství ČR juniorek v basketbale. Turnaje, nad kterým převzal záštitu starosta naší městské části David Vodrážka, se zúčastnily čtyři nejlepší týmy této kategorie z celé republiky – BK Žabiny Brno, BK Studánka Pardubice, Basket Slovanka a domácí BA Sparta Praha. K velké radosti všech domácích fanoušků mistrovský titul vybojovala děvčata ze Stodůlek, tedy BA Sparta Praha. Poraženými finalisty pak byly BK Žabiny Brno, třetí místo získala Basket Slovanka a nepopulární bramborové medaile BK Studánka Pardubice. BA Sparta ze Stodůlek tak opět dokázala, jak kvalitně pracuje s mládeží a po zásluze patří mezi nejlepší mládežnické basketbalové kluby v ČR. Již první víkend v květnu pořádá BA Sparta další turnaj o titul mistra ČR, tentokrát v kategorii starších žákyň. Napodobí své starší spoluhráčky a vybojují další titul? BA Sparta děkuje městské části Praha 13 za podporu při obou akcích.