Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Zlato ve víceboji

Koncem září se ve víceúčelové sportovní hale Arena Sparta Podvinný mlýn konal Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích. Atletický oddíl TJ Stodůlky Praha reprezentoval také Vojta Sellner, který v konkurenci 63 závodníků zvítězil. První disciplínou byl běh na 60 m překážek, kde skvělým časem 9,90 s vylepšil svůj osobní a zároveň i oddílový rekord v kategorii mladších žáků. Následoval hod kriketovým míčkem, ve kterém Vojta v dalším osobním rekordu 66,13 m jasně zvítězil. Následoval běh na 60 m a výborný čas 8,32 s, který ho stále držel na předních příčkách. Po skoku dalekém (501 cm) zůstali ve hře o zlato pouze dva atleti, rozhodnout tedy musela závěrečná disciplína, běh na 800 m. V té Vojta skvěle zabojoval a časem 2:30,52 si doběhl pro celkové vítězství a titul přeborníka Prahy pro rok 2017. Gratulujeme!