Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Beach 100+ má svého vítěze

První zářijovou sobotu se uskutečnil avízovaný turnaj v plážovém volejbale smíšených dvojic, kdy společný součet věku soutěžního páru musel být minimálně 100 let. Za ponurého počasí s deštěm se ve sportovním areálu v Nových Butovicích sešlo celkem 14 soutěžních dvojic, které se v letošním 6. ročníku utkaly o putovní pohár a další věcné ceny. Od 10 hodin až do pozdního odpoledne probíhaly náročné boje. V letošním turnaji volejbalových veteránů Beach 100+ zvítězil pár ve složení Ivan Pospíšil a Kamila Vyšínová. Tato dvojice dosáhla v krátké historii turnaje již třetího vítězství. Druhou příčku obsadili Honza a Gábina Příhodovi, třetí místo vybojovali Honza Červenka a Florentina Ptáčníková.

Děkujeme všem účastníkům za přízeň a přejeme hodně zdraví a sportovních úspěchů do dalších ročníků.