Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Putovní pohár si odnesl Božkov

Vítězný tým převzal putovní pohár od pořadatele turnaje Marka Ždánského

Začátkem ledna se ve Sportovní hale Lužiny konal už dvaadvacátý ročník halového turnaje v malé kopané Notor Cup. Zúčastnilo se ho 12 týmů, do hry se postupně zapojilo kolem 120 hráčů. Hrálo se na dvě skupiny po šesti družstvech, systémem každý s každým. První čtyři z každé skupiny postoupili do vyřazovacích zápasů o finále. Všechny zápasy proběhly v novoroční sportovní atmosféře, ke které přispěl i velký zájem diváků. Ti nejen vydatně fandili, ale měli také možnost obdivovat opravdu vysokou úroveň hry. A jak celodenní sportovní klání, během kterého se mohli všichni diváci i hráči občerstvit ve zrekonstruované restauraci, dopadlo? Turnaj vyhrál Božkov, druhé místo patřilo týmu Švejk a třetí skončil celek Legendy. Čtvrté místo obsadilo družstvo FC Křivsoudov. Všem hráčům i divákům poděkoval pořadatel turnaje Marek Ždánský, který řekl: „Také letošní ročník se vydařil, nedošlo k žádnému zranění a to je vždy nejdůležitější. Už teď zvu všechny příznivce malé kopané na Notor Cup 2020“.