Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Závodilo se i v létě

Ještě v červnu nás čekalo pár závodů a pak hurá na prázdniny! Pro sportovní družstva dospělých je nejdůležitější Městské kolo v požárním sportu, kde naše ženy vybojovaly 3. místo. V Pražském poháru, kde se hodnotí výsledky od září do června, si družstva mužů i žen odnášela pohár za 2. místo. Obrázek je z poslední předprázdninové akce - pouťové zábavy s koláčky, pivem a tancem. Děti se před prázdninami rozloučily v Beckilandu - byly nadšené z trampolíny, skluzavek, vláčku a prolézacího hradu, ale vysvětlujte pak doma partnerům, že ty modřiny na kolenou jsou vážně z jeskyně, kudy nás děti donutily také prolézt. V červenci se v Ostravě konalo Mistrovství ČR hry Plamen a dorostu. V kategorii dorost nás jako vloni reprezentovala Martina Hodíková a umístila se o 1 místo lépe než loňský rok, na skvělém 36. místě z celé republiky. O oslavách 115. výročí sboru se více dozvíte v příštím STOPu.