Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Atletické hvězdy a hvězdičky

Kvalitními výkony se úspěšně prezentovali studenti Gymnázia Jaroslava Heyrovského na atletických závodech, když na obnoveném Poháru rozhlasu vybojovali skvělá umístění.
Chlapci obsadili v silné konkurenci celkové 1. místo, dívky byly druhé. Závodilo se v disciplínách sprint 60 m, běh 1 500 m chlapci a 800 m dívky, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a v běžecké štafetě 4 x 60 m. Individuální ocenění si za mimořádné výkony odnesli Nikita Dořňáková (1. místo vrh koulí – 9 m a 2. místo skok vysoký – 142 cm), Markéta Pavlovská (2. místo 60 m sprint za 8,6 s), dívčí štafeta 4 x 60 m sprint (2. místo za 35 s), Lukáš Radovanský (1. místo běh 1 500 m za 4:54 minuty), Vojtěch Ruda (1. místo vrh koulí – 11,5 m) a Tomáš Mandula (2. místo 60 m sprint za 7,7 s). Všem atletům děkujeme za reprezentaci a přejeme další úspěchy.