Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Na sportovištích jsme dobří

Přestože jsme škola s rozšířenou výukou jazyků, není u nás sport zanedbávaný. Již třetím rokem se naše ZŠ s RVJ Bronzová zapojila do projektu Atletika pro děti, který pro nejmladší děti organizuje Český atletický svaz. I letos jsme získali všechny medaile. Žáci I. stupně vybojovali 1. a 2. místa v přespolním běžeckém závodě Běh s kuřetem, který je také vyvrcholením klubové humanitární sbírky pro Kuře. Úspěšní jsou naši žáci také v kolektivních sportech. V obvodním kole McDonald´s Cupu mladší i starší žáci zvítězili. V turnaji ve vybíjené, který pro školy Prahy 13 již tradičně pořádá ZŠ Kuncova, obsadili zástupci ze 4. a 5. ročníků 2. místo. Letos jsme se úspěšně zúčastnili také turnajů ve florbalu, hokejbalu, vybíjené a přehazované.