Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Úspěch na OVOV

Konec dubna a začátek května byl ze sportovního pohledu pro naši školu nabitý událostmi. V pondělí 24. dubna jsme sváděli boje o Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Po velmi nadějném začátku, kdy se většina členů našeho týmu držela v popředí, nám ke konci trochu ujel vlak. Útěchou byl postup Tomáše Hudíčka z 6.B do krajského kola. O tom, že Tomáš nebude v krajském kole osamocen, rozhodlo klání 28. dubna v Praze 2, kam jsme vyslali naše žákyně Julii Mehed a Viktorii Tichavskou, které byly ve své věkové kategorii nejlepší. Krajské kolo se uskutečnilo 10. května na atletickém stadionu v Pražském Edenu. Tomáš Hudíček se umístil na velmi pěkném 5. místě. Julii Mehed se loňské vítězství obhájit nepodařilo. Gratulujeme a děkujeme všem, kteří se sportovních akcí účastní a chtějí reprezentovat naši školu.