Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Velký úspěch druháků

Rozhodnutí zúčastnit se fotbalového turnaje v McDonald´s Cupu 2023 a přihlášení do soutěže proběhlo na poslední chvíli. A vznikl z toho příběh, který se zlatým perem zapsal do sportovních dějin ZŠ Janského. Tým tvořený chlapci z 2.B vyrazil 18. dubna na travnaté hřiště do ZŠ Klausova s cílem dobře si zahrát se soupeři z jiných škol v Praze 13. Chlapci ukázali plné nasazení, vytrvalost, sportovního ducha a v základní skupině čtyř týmů vybojovali druhé místo. Čekalo nás semifinále s vítězem druhé skupiny a ejhle! Vítězství! Byli jsme ve finále! Proti klukům nastoupil tým třeťáků, a i když soupeř vyhrál, neměl to vůbec jednoduché. Naši chlapci získali krásné druhé místo, velký pohár a stříbrné medaile. Gratulujeme!