Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

V květnu se hlavně soutěžilo

Soutěže požárního sportu ukazují, jak důkladná byla zimní příprava. Začátkem května proběhly soutěže dorostenců na 100 metrů s překážkami v Plzni a další týden v Měcholupech, kde se Lukáš Bouška umístil na 2. místě, Marta Horáková na 3. místě a Dana Ernýgrová na 5. místě. V červnu nás čeká druhé kolo. Na třebonickém hřišti se 5. května konaly Memoriály M. Bubníka a V. Nového. Družstvo mužů se umístilo na 2. místě, družstvo žen na 4. místě a muži nad 35 let pak na 2. místě. Družstvo žen ještě soutěžilo na poháru Měcholup, kde bylo opět 4. V dubnu byly děti na výletě v pražské zoo a následně 30. 4. při pálení čarodějnic soutěžily v maskách. Sportovní akce „Evakuace na kole“, kterou pořádalo odd. krizového řízení ÚMČ Praha 13, se 29. 4. zúčastnily dvě členky sboru Dana Cveklová a Hana Hrušová a obě zdárně dojely do cíle v první desítce, k čemuž jim blahopřejeme. Všem přejeme krásné a bezpečné léto.