Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Zlato pro Banditas

V sobotu 6. 12. se ve Sportovní hale Lužiny odehrál další, v pořadí už patnáctý ročník oblíbeného halového turnaje v malé kopané Notor Cup 2014. Tentokrát se ho zúčastnil maximální počet družstev, tedy dvanáct. Ve dvou skupinách se bojovalo systémem každý s každým. Ze skupiny postupovaly první čtyři celky, které si to rozdaly o čtvrtfinále, semifinále a následně o příčku nejvyšší. Vítězem se stalo družstvo Banditas Žižkov, druhý skončil tým Amfora, třetí místo obsadil nováček soutěže, kterým byl tým M-DT. Nejlepším brankářem byl opět zvolen Marek Ždánský. Turnaj měl tradičně vysokou úroveň, všichni si skvěle zahráli a potom celý sportovní den zakončili malou oslavou v místní restauraci. O vynikající atmosféru se postaral i značný počet fanoušků, který se nejen dobře bavil, ale především své týmy vydatně podporoval.