Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Atletický šestiboj

První ročník Poháru ředitele ZŠ Kuncova v atletickém šestiboji proběhl ve středu 27. září. Počasí nás hřálo podzimním sluníčkem, děti byly nadšené do soutěžení a úrazovost byla minimální.

Třídy postavily svá atletická družstva, která soupeřila v těchto atletických disciplínách - běh 60 metrů, dlouhý běh podle věkové kategorie (500 až 1500 metrů), skok do výšky a do dálky, štafeta na 60 metrů, hod míčkem nebo vrh koulí.

Po závodech plných emocí, vrcholných sportovních výkonů, ale i smutku při neúspěchu nebo prohře o pár centimetrů nebo sekund, přišlo na řadu vyhlášení.

Rozdávaly se sladké odměny, byly vidět šťastné úsměvy u vítězů i smutné tvářičky u poražených, to ke sportu ale patří a i poraženým patří čest za férové závodění.