Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Denní stacionář má volná místa

Cítíte se osamělí nebo trávíte dny sami a čekáte, až se vaši blízcí vrátí večer z práce a vadí vám to? Zcela bezbariérový Denní stacionář ve Středisku sociálních služeb Prahy 13, který je sociálním zařízením pro seniory a osoby se zdravotním handicapem, vám nabízí místo pro společenská setkávání.

Každý pracovní den od 8 do 16.30 hodin můžete navštívit společenské prostory denního stacionáře v našem středisku (Trávníčkova 1746). Pro dopravu do stacionáře a zpět můžete využít vozidla střediska, která jsou vybavena i zvedací plošinou pro přepravu vozíčkářů. Díky osobnímu přístupu pečovatelek si brzy vytvoříte dojem příjemného rodinného prostředí. Zajištěna je celodenní strava ve formě dopolední i odpolední svačiny a oběda (výběr ze tří jídel), ale také řada zajímavých činností – hraní her, cvičení paměti, zhotovování různých výrobků... Několikrát do měsíce je zajištěn také kulturní program v podobě hudebních vystoupení. Účast na všech těchto aktivitách je však zcela dobrovolná.

Naše dveře jsou ale otevřeny i všem lidem, kterým není lhostejný život seniorů, ať již jde o rodinné příslušníky nebo o přátele či sousedy. Více informací naleznete na www.sssp13.cz, své dotazy zasílejte na socialniMC@sssp13.cz nebo zavolejte na tel. 235 543 021, 602 527 959.

Martina Cveklová, zástupkyně ředitele SSSP13