Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Sportovní dny ve znamení týmového ducha

1.- 4. třídy si změřily své dovednosti v atletických disciplínách. I když jde o individuální sporty, podpora a motivace od spolužáků a třídních učitelek pro lepší výkony byla vidět i slyšet na kilometry daleko. Někteří porazili sami sebe z loňského roku, jiní odstartovali svůj školní sportovní závod a někteří se probojovali na medailové pozice. Všem zúčastněným ještě jednou moc gratulujeme a držíme palce v dalším sportovním rozvoji.

Druhý stupeň letos odstartoval boj o putovní poháry sportovního dne. 5. a 6. ročníky se mezi sebou utkaly ve vybíjené, 7.-9. třídy soupeřily v přehazované. Kromě turnaje byl sportovní den spojen s výzvou skoku přes švihadlo, třída měla během 15 minut naskákat co nejvíce přeskoků a švihadlo se nesmělo zastavit na dobu delší 5 sekund. Celým dnem se nesla přátelská atmosféra v duchu fair-play, ale zároveň byla cítit lehká soutěživost. Letošní ročník byl pilotní a do příštích let nám všem přinesl spoustu podnětů, v čem se zlepšovat.