Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Turnaj Beach 100+ má své vítěze

Druhou zářijovou sobotu se uskutečnil avizovaný turnaj v plážovém volejbale smíšených dvojic Beach 100+, kdy společný součet věku soutěžního páru musel být minimálně 100 let.
Za krásného počasí se ve sportovním areálu v Nových Butovicích sešlo celkem deset soutěžních dvojic, které se v již osmém ročníku turnaje utkaly o putovní pohár a další věcné ceny.

Od 10.00 až do pozdního odpoledne probíhaly náročné boje. V turnaji volejbalových veteránů zvítězil pár ve složení Jan Červenka a Monika Kučerová. Čtyřnásobný turnajový vítězný pár Ivan Pospíšil a Kamila Vyšínová obsadil druhé místo, na třetí příčce se umístili Karel Prokeš a Jolana Bezchlebová.

Svou přítomností podpořil soutěžící i starosta naší městské části David Vodrážka, který vítězům předal putovní pohár a dalším soutěžícím diplomy a doprovodné ceny.
Děkujeme všem účastníkům za přízeň a přejeme hodně zdraví a sportovních úspěchů do dalších ročníků.