Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Třebonický sbor slaví 110. výročí

V červnu se členové SDH Třebonice zúčastnili celého maratónu soutěží. První byl 3. 6. memoriál J. Dobiášové v běhu na 100 m s překážkami, kterého se zúčastnilo 27 žen a 33 mužů. Nejlepší z mužů získali 2. a 3. místo. Další sobotu nás čekalo krajské kolo dorostu. Tam jsme si vedli dobře a družstva dorostenek a dorostenců skončila na skvělém druhém místě. Týden nato již jsme bojovali na hřišti v Hostivaři v krajském kole požárního sportu dospělých. Naše ženy obsadily 4. místo, družstvo mužů B získalo bronzovou příčku, družstvo A skončilo páté. Ale náš sbor nežije jen soutěžemi. Celé léto již probíhají přípravy na oslavy 110. výročí založení sboru, které se uskuteční 17. září na požárním hřišti v Třebonicích. Celý výbor SDH vás srdečně zve.