Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Přijďte na Třebonické letní hry

Všechny sportovní fanoušky, kterým se nechce 16. června jen tak ležet doma u televize, mají čas a chuť, zveme na skvělé sportovní zápolení v Praze 13 Třebonicích – přijeďte fandit nebo sportovat na Třebonické letní hry 2018.

Již 18. ročník tradičních her se koná v sobotu 16. června od 14.00 na břehu rybníka v Třebonicích. Jde o soutěžení tříčlenných družstev v pěti netradičních disciplínách, které se zatím na mistrovství světa ani olympiádu nedostaly – jde o slalom s kolečkem v kombinaci s hašením ruční stříkačkou, řezání klády ruční pilou, záchranu tonoucího z kánoe, běh přes plovoucí lávku a štafetu v pití piva či limonády (startovné za družstvo je 200 Kč, družstvům doporučujeme společný dres).

Již po osmnácté zaplane na sportovišti symbolický oheň a vy uvidíte sehrané týmy, vypracované postavy i krkolomné pády. Přijďte, pro diváky je vstup zdarma. Občerstvení, hudba a doprovodný program jsou zajištěny. Podvečer a večer od vyhlášení vítězů až do 22. hodiny zpestří i vystoupení hudební skupiny.

Hry pořádá Sbor dobrovolných hasičů Třebonice ve spolupráci s Úřadem městské části Praha 13 a Kulturním domem Mlejn. Všichni jste srdečně zváni!

David Michut, krizové řízení