Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Brožíkova síň patřila sportovcům

V minulém školním roce dosáhli žáci ZŠ Kuncova mimořádných úspěchů v krajských kolech sportovních soutěží, když celkem šestkrát stáli na stupních vítězů. Kromě dvou vítězství v basketbalu zabodovali i ve stolním tenisu, kde hoši obsadili solidní 3. místo v kategorii mladších žáků. V malé kopané se prosadili starší žáci, když obsadili pěkné 3. místo v kraji. V červnu nakonec přidali kluci 1. místo v nohejbalu v kategorii mladších žáků a 3. místo v nohejbalu získali i starší žáci. Po součtu všech bodů za přední umístění v Poháru pražských škol (POPRASK) obsadila ZŠ Kuncova výborné 5. místo v Praze! Slavnostní ocenění nejúspěšnějších pražských škol ve sportovních soutěžích proběhlo 11. června v Brožíkově síni na Staroměstské radnici. Děkuji všem žákům a žákyním, učitelům a trenérům za výbornou práci a za skvělou reprezentaci školy a Prahy 13. Přeji hodně úspěchů v novém školním roce.