Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Badmintonový turnaj

Díky vstřícnosti a laskavému přístupu pana Jiřího Vtípila se mohl 14. prosince uskutečnit v krásném prostředí sportovní haly Jeremi sport školní turnaj žáků ZŠ Kuncova v badmintonu, a to zdarma. Zúčastnilo se ho 20 žáků a žákyň školy, kteří docházejí do školních badmintonových kroužků, nebo se badmintonu věnují rekreačně popř. závodně. Hráči měli k dispozici 5 kurtů, na kterých probíhaly líté sportovní boje. Vítězem se stal Tomáš Myška, který ve finále těsně zvítězil ve dvou setech nad Filipem Retem. Na 3. místě skončil Michael Antušák. Každý z hráčů i hráček zažil během turnaje pocit vítězství, byť třeba jen v jednom setu, a proto byli všichni odměněni malou sladkostí. Za spokojenost dětí a radost z pohybu ve výborných podmínkách mockrát děkuji.