Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

Naše hřiště se už chystá na zimu

Poslední sportovní akce, která v tomto roce ve sportovním areálu v Třebonicích proběhla, byl Memoriál Jany Dobiášové v překážkovém běhu na 60 metrů. Byl to již 11. ročník a i přes nepřízeň počasí se ho zúčastnilo 147 dětí nejen z Prahy.

Děti soutěžily v kategoriích mladší, starší, přípravka, a to zvlášť dívky a chlapci.

Nejzajímavější jsou vždy rozběhy o absolutního vítěze ve všech kategoriích, kdy proti sobě nastoupí vítězové dívek a chlapců. Naše děti si vedly v konkurenci velice dobře. Laura si odnesla bronzovou medaili v kategorii přípravka.

Tímto závodem vlastně skončila pro letošní rok sezona na hřišti. To se teď uklidí a začátkem listopadu zazimuje. Pro nás ale sezona nekončí, přesuneme se do tělocvičny a budeme se už připravovat na jaro.