Zpravodaj městské části Praha 13

Vydavatel: Rada MČ Praha 13, Sluneční náměstí 13, 158 00

leden 2021
ročník XXXI

Uzávěrka příštího čísla: 11. 1. 2021 Distribuce: 29. 1.–5. 2. 2021

Vánoční stromky pro všechny naše školky
Vánoční stromky pro všechny naše školky

Tradiční předání vánočních stromečků do všech 22 mateřských školek, jejichž zřizovatelem je městská část Praha 13, se uskutečnilo i letos. Přibližně metrové živé smrčky, které se stanou trvalou součástí zahrad, si předškoláci zkrášlí vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Vedení radnice současně poděkovalo všem zaměstnancům mateřských školek za obětavou práci.

celý článek
Tradici jsme zachovali
Tradici jsme zachovali

Rozsvěcování stromku v Lukáši se již stalo tradicí, která patří neodmyslitelně do vánočního času. Ale letos kvůli onemocnění covid-19 viselo až do poslední chvíle doslova na vlásku. Nakonec se vše podařilo. Program byl značně zúžen a omezil se jen na rozsvícení stromku starostou Davidem Vodrážkou. „Jsem rád, že se nám tuto tradici nakonec podařilo zachovat, i když jen za účasti třinácti předsedů klubů seniorů.

celý článek
Hodnocení roku 2020
Hodnocení roku 2020

Rok se s rokem sešel a zde měl být článek, který by informoval o činnosti sboru. Bohužel na začátku roku pandemie covid- 19 ochromila dění v naší společnosti. Dne 12. břez- na vyhlásila vláda ČR na celém území republiky nouzový stav a mimo jiné omezila volný pohyb osob. Jinak řečeno vyhlásila takzvanou celostátní karanténu. Ten den skončila jakákoli činnost našeho sboru.

celý článek